HST NorskStil

Wysoka skandynawska jakość okien i drzwi

Przedstawicielem tej technologi jest linia NorskStil. Linia zahartowana w skrajnie wymagających warunkach klimatycznych panujących w Skandynawii. Gdzie wachania dobowych amplitud temperatury sięgają 70 °C oraz wichur wiejących z prędkością nawet 100 km/h.

Okna i drzwi NorskStil łączą bardzo zaawansowane rozwiązania techniczne, norweską prostotę, funkcjonalność oraz niezawodność a tagże funkcjonalność. Bardzo solidne polskie wykonanie zapewniające przystępną cenę. W efekcie uzyskujemy nowoczesną spełniająca najwyższe standardy energooszczędności stolarkę.

To co wyróżnia stolarkę system HST na tle innych rozwiązań. To wyjątkowo wysokie właściwości termoizolacyjne oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne. Pozwalają one dopasować produkt do czasami bardzo zróżnicowanych oczekiwań inwestora. Poczynając od funkcjonalności, poprzez kwestie bezpieczeństwa a na wymiarach i wizualnym efekcie kończąc.

Innowacje

Wielkogabarytowe szkło pozwala na idealne doświetlenie każdego wnętrza. Takie rozwiązanie z powodzeniem może spełniać funkcję drzwi wyjściowych do ogrodu lub domową werandę. Sprytne ukrycie i wyeliminowanie bariery progu przystosowuje to rozwiązanie do najbardziej wymagających domowników. Dzieci i osoby starsze mogą w łatwy sposób przekraczać próg. Wybór nisko progowych drzwi HST pomoże bowiem ustrzec najbliższych przed niechcianym wypadkiem. Potknięciem, poślizgnięciem, upadkiem. Wpisując się w nowoczesną architekturę te drzwi okna spełniają jednocześnie najwyższe standardy jakości.

Parametry techniczne

Drzwi podnoszono przesuwne HST to wyraz technologi dużych powierzchni przeszkleń i elegancji. Pozwalający na osiągnięcie konstrukcji okien i drzwi o imponujących wymiarach: szerokość do 6 m i wysokości do 2,5 m. Niezwykle lekkie uniesienie skrzydła przesuwanego powoduje znaczne zmniejszenie tarcia progu o uszczelki. Niski próg ukryty w płaszczyźnie podłogi zapewnia bezpieczne i estetyczne połączenie przestrzeni wewnętrznej z ogrodem lub werandą.

Dodatkowym atutem jest możliwość zastosowania klamki z kluczem lub obustronnej klamki z wkładką drzwiową i kluczem. Jest też opcja rozszczelnienia konstrukcji na okuciach. W celu podniesienia bezpieczeństwa system HST można połączyć z szybami hartowanymi lub klejonymi.

Duże znaczenie ma też możliwość montażu drzwi HST w narożnym połączeniu z konstrukcją drzwi nisko progowych lub balkonowych.

Design

Dobry projekt to taki który zakłada rozwiązania pewne oraz bezpieczne, o wysokiej jakości i estetyce. Od kilku lat w trendach aranżacyjnych dominują minimalizm i prosta forma. Przejawiające się nie tylko na poziomie projektowania wystroju wnętrz ale i w detalu budowlanym. System  HST to odpowiedź na potrzeby tych wszystkich, którzy marzą o dużym gabarycie przeszklenia. Jednocześnie chcą zachować lekkość i elegancję nowoczesnych rozwiązań stolarki drzwiowej i okiennej.

Komentowanie jest wyłączone.