Morlite Vision

Morlite VisionAktualnie współczesna architektura preferuje duże przestrzenie oraz proporcjonalnie dostosowane do nich przeszklenia. Możemy odpowiednio połączyć salon i taras zyskując specjalne miejsce na relaks i rodzinne posiłki oraz towarzyskie spotkania. Otwierając się przy tym  na piękne krajobrazy. Podążając za obecnymi trendami proponujemy nowy typ konstrukcji przesuwnych. Pozwalają one zyskać dodatkową przestrzeń w mieszkaniu przy aranżacji wnętrza. Nie potrzeby zostawiać miejsca na otwarcie tradycyjnego skrzydła okiennego czy drzwiowego.

Okno Morlite Vision pozwala skutecznie wykorzystać cenną przestrzeń mieszkalną. Pozwala przy tym na unikalny design oraz komfortową obsługę i wyjątkową szczelność.

Design

Konstrukcja Morlite Vision składać się może z dwóch symetrycznych dużych skrzydeł (z których tylko jedno jest ruchome) lub 4 węższych elementów (przesuwają się dwa środkowe). Nie zwykle bogaty wybór oklein dekoracyjnych, pozwala na harmonijne i estetyczne dopasowanie drzwi przesuwnych do elewacji budynku, lub do konstrukcji aluminiowych.Morlite Vision 2Niezwykłe właściwości Morlite Vision to efekt synergii innowacyjnej pracy okuć oraz nowoczesnej geometrii profili.  Przemyślany kształt uszczelek idealne harmonizuje połączenie piękna oraz komfortu i wyjątkowej szczelności.

Innowacyjność

Niezwykle lekkie i łatwe otwieranie konstrukcji to efekt zastosowania nowatorskiego okucia Roto Patio Inowa. Podczas otwierania ruchome skrzydło odsuwa się na odległość 8 mm od ościeżnicy. W momencie zamykania wraca do podstawowej pozycji. Działanie to umożliwia wyjątkowa konstrukcja okuć. Poruszających się na specjalnych wózkach, idealnie pełniących swoją funkcję. Pozostających niewidocznymi dla oka. W celu dodatkowego doszczelnienia newralgicznego połączenia części stałej i przesuwnej 3 aktywne zaczepy dociągają skrzydło do pionowego słupka. Zapewnia to wyjątkową szczelność na całym obwodzie. Niezwykle miłym zaskoczeniem dla Klienta będzie intuicyjna praca klamki. Atut w konstrukcjach przesuwnych.

Komentowanie jest wyłączone.