Morlite Vision

Morlite Vision

Współczesna architektura preferuje duże przestrzenie oraz proporcjonalnie dostosowane do nich przeszklenia. Możemy odpowiednio połączyć salon i taras, zyskując specjalne miejsce na relaks i rodzinne posiłki oraz towarzyskie spotkania, otwierając się przy tym na piękne krajobrazy. Podążając za obecnymi trendami, proponujemy nowy typ konstrukcji przesuwnych. Pozwalają one zyskać dodatkową przestrzeń w mieszkaniu przy aranżacji wnętrza. Nie ma potrzeby zostawiania miejsca na otwarcie tradycyjnego skrzydła okiennego czy drzwiowego.

Okno Morlite Vision pozwala skutecznie wykorzystać cenną przestrzeń mieszkalną. Umożliwia przy tym zachowanie unikalnego designu oraz komfortowej obsługi i wyjątkowej szczelności.

Design

Konstrukcja Morlite Vision może się składać z dwóch symetrycznych dużych skrzydeł (z których tylko jedno jest ruchome) lub 4 węższych elementów (przesuwają się dwa środkowe). Niezwykle bogaty wybór oklein dekoracyjnych pozwala na harmonijne i estetyczne dopasowanie drzwi przesuwnych do elewacji budynku lub do konstrukcji aluminiowych.

Niezwykłe właściwości Morlite Vision to efekt synergii innowacyjnej pracy okuć oraz nowoczesnej geometrii profili. Przemyślany kształt uszczelek idealne harmonizuje połączenie piękna oraz komfortu i wyjątkowej szczelności.

Morlite Vision 2

Innowacyjność

Niezwykle lekkie i łatwe otwieranie konstrukcji to efekt zastosowania nowatorskiego okucia Roto Patio Inowa. Podczas otwierania ruchome skrzydło odsuwa się na odległość 8 mm od ościeżnicy. W momencie zamykania wraca do podstawowej pozycji. Działanie to umożliwia wyjątkowa konstrukcja okuć, poruszających się na specjalnych wózkach, idealnie pełniących swoją funkcję. Pozostają one również niewidoczne dla oka. W celu dodatkowego doszczelnienia newralgicznego połączenia części stałej i przesuwnej 3 aktywne zaczepy dociągają skrzydło do pionowego słupka. Zapewnia to wyjątkową szczelność na całym obwodzie. Niezwykle miłym zaskoczeniem dla Klienta będzie intuicyjna praca klamki. To ogromny atut w konstrukcjach przesuwnych.

Wysoka jakość i szeroki wybór

W skład naszego asortymentu wchodzą duże konstrukcje przesuwne HST w wielu odsłonach. Pozwalają one na zastosowanie w wielu miejscach, w zależności od potrzeb danej osoby. To świetny wybór na tarasy w budynkach mieszkalnych, a także w luksusowych hotelach czy innych obiektach. Znaczenie ma dopasowanie odpowiedniego produktu do wymiarów otworu w ścianie, a także designu pozostałych elementów wchodzących w skład całej nieruchomości.

Wszystkie dostępne produkty cechują się wysoką jakością wykonania. Konstrukcje przesuwne tarasowe są tworzone przez znanych i cenionych producentów. Dzięki temu mogą one zachować odpowiedni wygląd przez długi czas, a także funkcjonalność, co jest niezwykle istotne w przypadku często otwieranych i zamykanych elementów. Wybór dostępnych konstrukcji jest naprawdę szeroki, pozwalając na dopasowanie do własnych potrzeb i wyglądu danego budynku.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Z chęcią doradzimy odpowiednie rozwiązania, a także zajmiemy się ich montażem. Nasza oferta jest bowiem niezwykle szeroka. Obejmuje m.in. profesjonalny montaż drzwi i okien oraz konstrukcji tarasowych. To doskonałe rozwiązanie w sytuacji, gdy chcesz skorzystać z kompleksowych usług świadczonych przez jedną firmę. Zapraszamy do podjęcia współpracy i wyposażenia swojego budynku w funkcjonalne rozwiązania.

Komentowanie jest wyłączone.