Okna PCV ArtPlus Charakterystyka

Okna ArtPlus właściwie wkomponowane w bryłę domu powodują, że budynek staje się niezwykle atrakcyjny i efektowny. Przyjemna zaokrąglona linia okien podkreśla indywidualny charakter domu. Dzięki spójności detali i harmonii uzyskujemy fascynujący efekt.

W systemie ArtPlus stolarka może być wykonana zarówno z tradycyjnym okuciem nawierzchniowym AktivPilot, lub z okuciem ukrytym Select jak również z opcją bezpiecznego wietrzenia Comfort.

Okna PCV ArtPlus Profil

Profil o nowoczesnej zaokrąglonej linii okna. Głębokość zabudowy ramy wynosi 73 mm, skrzydła 84 mm. profil typu SALAMANDER klasy A. Zgodnie z klasyfikacją dla profilu klasy A, zastosowana grubość ścianek zewnętrznych oscyluje się na poziomie 2,8-3mm, szerokość komór wewnętrznych wynosi minimum. 5mm. Charakteryzuje się bardzo dobrą izolacyjnością termiczną oraz akustyczną polepszoną przez blokadę styropianową.

profil okna ArtPlus

Okna PCV ArtPlus Wzmocnienia

Wykonane ze stali ocynkowanej wzmocnienie wielokrotnie gięte o grubości 1,5-2mm jest zamocowane do profilu nie rzadziej niż co 30cm.

Grubość wzmocnienia zależy od wielkości okna, jednak nigdy nie jest niższa niż 1,5 mm. Ze względu na ogromny wpływ zbrojenia na sztywność i jakość okna, firma nigdy nie stosowała i nie stosuje niesystemowych cienkich wzmocnień.

standard_wzmocnienie

Okna PCV ArtPlus Listwa przy szybowa

W ofercie podstawowo proponowane są trzy kształty listew przy szybowych:

  • prosta,
  • ozdobna,
  • zaokrąglona.

Wybór kształtu listwy nie rzutuje na cenę okna. Pozwala jednak na bardzo indywidualne dostosowanie wyglądu okna do klimatu pomieszczenia. Szerokość listew zależna jest od wybranego pakietu szybowego.

listwy przyszybowe okno ArtPlus

Uszczelki

System trzykomorowych uszczelek zewnętrznych odpornych na działanie czynników atmosferycznych oraz próg wodny zapewniają optymalną  szczelność okna . Uszczelki są wykonane z elastomeru termoplastycznego TPE. Występują w kolorach szarym i czarnym.

uszczelki okno ArtPlus

Komentowanie jest wyłączone.