Okna PCV Morlite

Doskonały wybór dla fanów nowoczesnych rozwiązań.

Morlite front jasnyMorlite to najnowszy produkt OknoPlus. Znakomita kompozycja nowoczesnego designu i walorów użytkowych trafia w gusta wielu użytkowników. Zastosowano w nim najbardziej innowacyjne rozwiązania dostępne na rynkach europejskich: szybę z najlepszymi parametrami cieplnymi o doskonałej przepuszczalności światła, najcieplejszą ramkę międzyszybową, nowy typ okuć ukrytych TopStar oraz nowatorski rodzaj klamki chroniącej przed włamaniami.

W czasach coraz większej popularności budynków o minimalistycznej formie to okna stają się najważniejszą
Morlite front ciemny dekoracją domu. Fascynujący efekt szklanych tafli nadaje bryle lekkości i nowoczesnego charakteru. Jednak poza pięknem stolarki okiennej liczą się również jej parametry techniczne, bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Dzięki wypracowanym przez ekspertów OknoPlus rozwiązaniom powstało okno, w którym ilość PCV sprowadzono do niezbędnego minimum, wprowadzając tym samym więcej naturalnego światła do wnętrza domu.

Szczuplejszy profil, zdecydowanie więcej światła

Subtelny, delikatny kształt profilu o łagodnej linii sprawia, że Morlite idealnie wkomponuje się w każde wnętrze, stając się jego ozdobą i budując klimat pomieszczenia. Wysokość złożenia skrzydła z ramą w tym oknie to zaledwie 103 mm! Dzięki temu okno stało się smukłe i delikatne. Mniejsza ilość PCV to więcej szyby i naturalnego światła w pomieszczeniu – nawet do 25%.

Projektanci zadbali przy tym o zachowanie zrównoważonych proporcji pomiędzy właściwościami termoizolacyjnymi i statyką okna. Szerokość zabudowy równa 82,5 mm sprawia, że Morlite to rozwiązanie, które sprawdzi się także w wymagających warunkach klimatycznych. Współczynnik przenikania ciepła dla okna referencyjnego Morlite jest równy Uw = 0,7 W/m2K.

Morlite okno Morlite okno

Jakie okna z naszej oferty warto wybrać?

Każdy budynek jest inny. Z tego powodu wybór pomiędzy kilkoma produktami często bywa bardzo trudny. Okna powinny być dopasowane do konstrukcji obiektu zarówno pod względem wymiarów, jak i ogólnego designu. W naszym asortymencie znajdziesz produkty wykonane z różnych materiałów. Jeśli chodzi o okna, PCV, aluminium i szkło hartowane to najczęściej stosowane surowce. Dbamy o to, by takie konstrukcje nie powodowały zbyt dużej utraty ciepła. Jednocześnie tworzone okna są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Jeśli chodzi o okna, duże przeszklenia w ostatnim czasie zdecydowanie są w modzie. Pojawiają się zarówno w przypadku obiektów mieszkalnych, jak i biur czy budynków usługowo-przemysłowych. Z tego powodu warto postawić na okna ciepłe z montażem, które nie powodują zbyt dużej utraty ciepła na tak rozległej powierzchni. Nasza oferta obejmuje także rolety zewnętrzne, idealnie dopełniające całą konstrukcję budynku. Są one ozdobą, a jednocześnie zabezpieczeniem obiektu przed wieloma czynnikami, takimi jak światło słoneczne, wzrok sąsiadów czy działalność osób trzecich.

Komentowanie jest wyłączone.