Okna PCV Morlite

Doskonały wybór dla fanów nowoczesnych rozwiązań.

Morlite front jasnyMorlite  najnowszy produkt OknoPlus. Znakomita kompozycja nowoczesnego designu i walorów użytkowych. Zastosowano w nim najbardziej innowacyjne rozwiązania dostępne na rynkach europejskich: szybę z najlepszymi parametrami cieplnymi o wręcz doskonałej przepuszczalności światła, najcieplejszą ramkę międzyszybową, nowy typ okuć ukrytych TopStar oraz nowatorski rodzaj klamki, chroniącej przed włamaniami.

W czasach coraz większej popularności budynków o wręcz minimalistycznej formie to okna stają się najważniejsząMorlite front ciemny dekoracją naszego domu. Fascynujący efekt szklanych tafli nadaje bryle lekkości i nowoczesnego charakteru. Jednak poza pięknem stolarki okiennej liczą się również jej parametry techniczne, bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

 Dzięki wypracowanym przez ekspertów OknoPlus rozwiązaniom powstało okno, w którym ilość PCV sprowadzono do niezbędnego minimum, wprowadzając tym samym więcej naturalnego światła do wnętrza domu.

Szczuplejszy profil, zdecydowanie więcej światła.

Subtelny, delikatny kształt profilu o łagodnej linii sprawia, że Morlite idealnie wkomponuje się w każde wnętrze, stając się jego ozdobą i budując klimat pomieszczenia. Wysokość złożenia skrzydła z ramą w tym oknie to zaledwie 103 mm! Dzięki temu okno stało się smukłe i delikatne.  Mniejsza ilość PCV to więcej szyby i naturalnego światła w pomieszczeniu – nawet do 25%.

Projektanci zadbali przy tym o zachowanie zrównoważonych proporcji pomiędzy właściwościami termoizolacyjnymi i statyką okna. Szerokość zabudowy równa 82,5 mm sprawia, że Morlite to rozwiązanie, które sprawdzi się także w wymagających warunkach klimatycznych. Współczynnik przenikania ciepła dla okna referencyjnego Morlite jest równy Uw = 0,7 W/m2K.

Morlite okno Morlite okno

Listwa ozdobna

Nowością w ofercie OknoPlus jest także możliwość doboru listwy ozdobnej, okalającej skrzydło okna od strony wewnętrznej, dzięki której uzyskujemy wizualny efekt zlicowania skrzydła z ramą.

Okno dostępne w ofercie OknoPlus od 24 września 2018 roku.

Komentowanie jest wyłączone.