ULTRAGLIDE Monorail

Okno drzwi ultraglide monorailWszędzie tam, gdzie przestrzeń domu wychodzi poza cztery ściany i wkracza do przydomowego ogrodu. Konieczne jest niezawodne zabezpieczenie w postaci funkcjonalnych drzwi tarasowych. Rozwiązanie to powinno chronić przed mrozem, niepożądanymi gośćmi oraz niepogodą. Powinno odpowiadać także na potrzeby najbardziej wymagających domowników, osób starszych i dzieci. Drzwi przesuwne ULTRAGLIDE znajdą swoje zastosowanie wszędzie gdzie nie ma miejsca na kompromisy. Łączą w sobie najwyższe walory estetyczne oraz parametry ergonomiczne, ekonomiczne a także efektywność energetyczną.

Wygląd

Wielkogabarytowe przeszklenia zdobywają serca inwestorów. To nie tylko estetyczne i nowoczesne rozwiązanie, ale znakomity sposób na wprowadzenie do domu naturalnego światła. To znakomicie wpływa na samopoczucie domowników. System Ultraglide dostępny jest w klasycznej bieli, czerni i szarości, kolorach palety RAL oraz w wykończeniu lakierem drewnopodobnym.

 

Parametry techniczne

Drzwi przesuwne ULTRAGLIDE Monorail powstały z myślą o wszystkich inwestorach, którzy oprócz walorów estetycznych cenią sobie wysoką funkcjonalność otaczających ich rozwiązań. Dzięki swoim parametrom, ULTRAGLIDE pozwala na projektowanie konstrukcji o bardzo dużych gabarytach skrzydeł jezdnych, co idealnie sprawdzi się w przypadku nowoczesnych projektów architektonicznych, w których szkło stanowi dominantę wzorniczą. Wymiary konstrukcji: szerokość ościeżnicy – 64 mm, skrzydła – 100 mm, głębokość ościeżnicy – 153 mm, głębokość skrzydła – 67 mm. Ultraglide montowany jest w systemie dwutorowym.

 

Innowacje

Drzwi przesuwne Ultraglide dedykuje się zwłaszcza budownictwu pasywnemu i energooszczędnemu. System został oparty o sprawdzone rozwiązanie przekładek stosowanych w systemie Star. Dzięki temu uzyskano bardzo dobre parametry izolacyjności termicznej. Konstrukcja może być szklona od zewnątrz, dzięki czemu istnieje możliwość stosowania wypełnień wielkogabarytowych nawet o bardzo dużym ciężarze.

Więcej informacji o promocjach w naszym salonie

Komentowanie jest wyłączone.