Drzwi przesuwne – HST, PSK

Drzwi przesuwne HST, PSK nowoczesność na tarasie i balkonie.

Systemy podnoszono – przesuwne doskonale sprawdzają się na tarasachDrzwi przesuwne i balkonach. Drzwi HST to przeszklone konstrukcje, które nie tylko doskonale prezentują się ale i odznaczają się wyjątkowymi właściwościami termoizolacyjnymi. Doskonale przepuszczają promienie słoneczne, fantastycznie doświetlą pomieszczenia, a także wpływają na ich optyczne powiększenie.
Proponowane przez nas drzwi przesuwne HST stwarzają niezwykły fantastyczny efekt. Można powiedzieć, że zacierają granicę pomiędzy domem a ogrodem. Dzięki dużej powierzchni przeszkleń pozwalają delektować się pięknem natury bez względu na aktualne warunki atmosferyczne. Siedząc w ciepłym salonie czy sypialni możemy relaksować się pięknym widokiem naszego ogrodu.

Drzwi przesuwneNiezwykłą zaletą drzwi przesuwnych HST jest wyjątkowa funkcjonalność, właściwości termoizolacyjne, trwałość, a także nowoczesny design. Istnieje możliwość zastosowania obustronnej klamki z kluczem, co zapewnia większe bezpieczeństwo. Niezwykły komfort użytkowania zapewni dodatkowe zastosowanie niskiego progu, pozwala to na uniknięcie potknięć, uderzeń i innych niepożądanych zdarzeń.

 

Posiadamy również konstrukcje odstawno-przesuwne (PSK).

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Bliższe informacje dostępne w naszym salonie sprzedaży  OknoPlus.

Komentowanie jest wyłączone.