Drzwi wejściowe AluStar

Drzwi AluStar

Najnowocześniejsza technologia, niezwykła dbałość o solidne wykonanie Drzwi-AluStar połączone z wysokim stopniem izolacji termicznej i akustycznej. Niebanalny design to  czyni drzwi AluStar najjaśniejszą gwiazdą w ofercie OknoPlus, dowodem może być wyróżnienie serii w najnowszym zestawieniu Euro Topten Act za rok 2015. Elegancką, gładką i jednolitą powierzchnię skrzydła można z łatwością dostosować do najbardziej wymagających aranżacji. Naniesienie aplikacji ozdabiającej zewnętrzną stronę drzwi i część wewnętrzną, bardzo szeroki wachlarz kolorystyczny zastosowany w  panelu, nowoczesne przeszklenia, uzupełniające wszystko zawiasy, i indywidualny dobór doświetlenia to wszystko sprawia, że drzwi AluStar to rozwiązanie idealne dla nowoczesnych domów i stylowych aranżacji. Widząc AluStar widzimy indywidualizm.

Parametry techniczne

Etykieta_energetyczna_drzwi_AluStarFirma OKNOPLUS projektując drzwi AluStar, postawiła przede wszystkim na niebanalną estetykę, bezpieczeństwo oraz energooszczędność. 90 mm profil z przekładką termiczną o szerokości 34 mm to gwarancja trwałości, wytrzymałości i ciepła, które nie tylko zabezpieczą dom przed niechcianymi gośćmi, ale zapewnią też doskonałe parametry termoizolacyjności. Współczynnik UW dla drzwi jednoskrzydłowych AluStar wynosi od 0,57 W/m2K w przypadku drzwi pełnych do 0,89 W/m2K dla drzwi z pakietem szybowym. Specjalnie podwyższone parametry statyczne tego rozwiązania pozwalają na stworzenie konstrukcji o dużym, modnym formacie – nawet do 1250 x 2450 mm.

Innowacyjne i nowoczesne rozwiązania

Wybór drzwi wejściowych AluStar to indywidualne podejście do zamykania i otwierania, a wachlarz możliwości jest niezwykle szeroki. Tradycyjne klucze można z łatwością połączyć z czytnikiem linii papilarnych, kluczem RiFD, pilotem, klawiaturą, a nawet systemem Bluetooth. Odpowiadając tym samym na zróżnicowane preferencje i przyzwyczajenia wszystkich domowników.

Design gwarantem idealnego wkomponowania

Drzwi AluStar to wyraz niezwykłej dbałości o najdrobniejszy detal oraz możliwości pełnej personalizacji wymarzonego wariantu. Zawiasy ukryte lub cylindryczne. Jednolity pochwyt z nierdzewnej stali szlachetnej lub niebanalny z fakturą gustownego drewna. Wszystko jest możliwe, także w momencie wyboru koloru mamy szeroki wachlarz możliwości od spokojnych piaskowych odcieni począwszy, na zdecydowanych, głębokich brązach skończywszy.

Katalog-STAR-2015-www

Komentowanie jest wyłączone.