Szyby Safe – Warszawa

Dla użytkowników ceniących bezpieczeństwo

SafeKids

Specjalnie z myślą o bezpieczeństwie stosujemy szyby hartowane SafeKids. Zapewniają one pięć razy większą wytrzymałość na uderzenia niż szyba standardowa o tej samej grubości. W przypadku rozbicia rozpadają się na wiele małych, drobnych i tępych kawałków, podobnie jak szyba samochodowa boczna. Czy wiesz, że szyba hartowana jest pięć razy bardziej wytrzymała na uderzenia niż standardowa szyba? To spora różnica.

Szybę standard łatwo rozbić, łamie się na ostre kawałki. Szybę SafeKids trudno rozbić, łamie się na drobne, nieostre kawałki.

Bezpieczeństwo jest niezwykle istotne we wszystkich budynkach tworzonych zgodnie z nowoczesnymi technologiami. To właśnie dlatego w ich konstrukcjach tak często wykorzystuje się specjalne szyby z hartowanego szkła. Ma to ogromne znaczenie zarówno w razie włamań, jak i wypadków podczas wykonywania codziennych czynności. Zapraszamy do poznania oferty dobrych okien z profesjonalnym montażem okien i drzwi.

SafeHome

Wykorzystując szyby SafeHome, stworzysz barierę antywłamaniową. Ograniczysz także promieniowanie UV i ochronisz swój dom. Jeśli zależy Ci na skutecznej barierze antywłamaniowej, szyby SafeHome pozwolą na znaczący wzrost bezpieczeństwa. Zastosowane w nich dwie warstwy folii pomiędzy taflami szkła pozwoliły osiągnąć klasę bezpieczeństwa P2. Szyby SafeHome ograniczają także przepuszczanie promieni UV. Klasa P2A oznacza, że szyba musi sprostać trzem uderzeniom metalowej kuli o wadze 4,11 kg z wysokości 3 metrów.

Wytrzymałe produkty tego typu są chętnie wybierane przez osoby, które chcą stworzyć funkcjonalną konstrukcję całego budynku na długie lata. Takie wyroby tworzy się z myślą o bezpieczeństwie, a także doskonałym wyglądzie i łatwości korzystania. W skład naszego asortymentu wchodzą produkty o różnych wymiarach. Dzięki temu można dostosować je do potrzeb danego budynku. Co więcej, jeśli chodzi o ramy okienne, również istnieje opcja wybrania odpowiedniego modelu, który wpisze się w design konkretnego obiektu. Nasza oferta obejmuje też wysokiej jakości konstrukcje przesuwne tarasowe, pozwalające na dopełnienie pozostałych elementów budynku, takich jak np. okna, drzwi czy żaluzje.

Zajmujemy się zarówno dystrybucją, jak i doradztwem oraz montażem wybranych produktów. Dzięki temu możemy zapewnić ich pełną funkcjonalność, co ma ogromne znaczenie w przypadku konstrukcji dodatkowo wzmocnionych, z technologiami poprawiającymi bezpieczeństwo. Jeśli masz wątpliwości odnośnie do doboru odpowiednich produktów, w każdej chwili możesz skorzystać z naszego doradztwa. Pomożemy wybrać taki model szyb, jaki sprawdzi się najlepiej w konkretnym zastosowaniu.

Komentowanie jest wyłączone.