Okno Reveal Unique

Wyjątkowe okna aluminiowe
dla Twojego wnętrza

Okna aluminiowe premium dla planety i komfortu

Okno Reveal Unique aranżacja

Przykładowy wygląd Reveal Unique

 

Takie podejście pozwoliło stworzyć przyjazne okno dla środowiska. Okno energooszczędne o doskonałych parametrach technicznych i środowiskowych.

Uw – 0,7 W/m2K, wodoszczelność w klasie premium+ – uzyskane dzięki wklejaniu pakietów szybowych.

Podwyższona odporność na wiatr sprawiają, że te innowacyjne okna odnajdą się doskonale w projektach domów pasywnych. Nowoczesne okna aluminiowe Reveal Unique nie tylko chronią przed trudnymi warunkami pogodowymi i chłodem. Wklejanie szyby na taśmie, specjalne zaczepy antywyważeniowe oraz niezawodne okucia Select stoją na straży bezpieczeństwa dobytku i domowników.

Wyjątkowe okna aluminiowe

Wyjątkowe okna aluminiowe

Opis okna Reveal Unique

1 – okno aluminiowe

2 – możliwość personalizacji klamki

3 – wysokość ramy i skrzydła tylko 97 mm

4 – pakiet szybowy wklejony w autorskiej technologii DSB®

5 – szyby premium od Saint-Gobain

6 – ukryte zawiasy od Winkhaus

Wyjątkowe okna aluminiowe, atuty okien Reveal Unique

Światło i design

Dostęp do światła dziennego wpływa na zdrowie i w znacznym stopniu determinuje samopoczucie. To fakt udowodniony w setkach badań. Czy można zatem wpuścić więcej światła do wnętrza, nie powiększając otworu okiennego?

Odpowiedź: Reveal Unique. W projekcie okna uwzględniliśmy niskie skrzydła i bardzo wąskie ramy 97 mm. Uzyskaliśmy w ten sposób prawie 10% więcej szyby w oknie w porównaniu ze standardowymi przeszkleniami. Tym samym, wpuściliśmy do mieszkań Klientów jeszcze więcej korzystnych dla zdrowia promieni słonecznych.

Bezpieczeństwo i trwałość

OknoPlus jako pierwszy producent w Polsce zastos0wał technologię DSB®. Oznacza to, że pakiet szybowy wklejamy na taśmie na sucho. Co taka procedura gwarantuje domownikom? Bezpieczeństwo.
Ograniczamy możliwość włamania, potencjalny złodziej nie dostanie się do domu, posługując się popularną techniką wypchania szyby.

O pogodę również nie trzeba się już martwić. Deszcz, nawet najmocniejszy, nie wpłynie pomiędzy profil a uszczelkę. Dzięki temu okno nie straci na wytrzymałości i nie będzie wymagało częstych regulacji lub serwisu, w podsumowaniu to oszczędność długoterminowa.

Ekologia
Była już mowa o oszczędności w domowym budżecie. Teraz kilka słów o oszczędności zasobów naturalnych. Tworzywo, z którego powstaje Reveal Unique to aluminium – materiał, który można poddać pełnemu recyklingowi. Przy produkcji takiego okna wytwarza się znacznie niższy ślad węglowy niż w przypadku oszklenia z wykorzystaniem PVC. Dzięki temu możesz podziwiać przyrodę za oknem, wiedząc, że dokonujesz dla niej najlepszych wyborów.

Okno jest zgodne z przepisami zielonego ładu. Można dodać że za rok lub dwa zaoszczędzi nam sporo kasy. Nie będzie potrzeby wymiany.

Ciepło

Przeciągi, rozszczelnione okna, amatorska izolacja pianką lub taśmą, możesz o tym zapomnieć. Profil okna Reveal Unique jest nie tylko wyjątkowo gruby (88 mm), ale także odpowiednio wypełniony. Specjalne wkłady termiczne w środku profilu skutecznie zapobiegają wymianie ciepła między ogrodem a domem. Oprócz tego trzyszybowy pakiet o niestandardowej grubości 56 mm zatrzymuje 20% więcej ciepła niż konkurencyjne odpowiedniki. Dorzuciliśmy również niespotykaną w innych systemach przekładkę termiczną z ABS. W skrócie: to bardzo ciepłe okna.

Design i wygoda

W OknoPlus technologia i estetyka to nierozłączny duet. Okna Reveal Unique są ładne – po prostu. Wąskie ramy wpisują się w trendy architektonicznego minimalizmu i surowości. A kolor? Twój wybór.
Pełna personalizacja. Możesz wybrać dowolną barwę z palety RAL z połyskiem metalicznym lub w strukturze skórki pomarańczowej. Rozwiązania estetyczne zostały wprowadzone w myśl zasady form follows function. Okucia w formie ukrytej zwiększają wygodę przy myciu okien czy malowaniu, nie ma przeszkód w postaci wystających zawiasów. Tak – pomyśleliśmy o wszystkim.

     

Komentowanie jest wyłączone.