HST narożne Drzwi podnoszono-przesuwne Alu

HST narożne Drzwi. Projekty nowoczesnych domów wymagają od architektów wyjątkowych pomysłów i najwyższej jakości komponentów. Narożna konstrukcja HST z ruchomym słupkiem powstała na zapotrzebowanie, osób które w kwestii dobrego wyglądu nie idą na oklepane rozwiązania. Na równi stawiają estetykę oraz wysoką funkcjonalność. Przeszklenie umożliwiające otwarcie narożnika to rozwiązanie, które nadaje lekkości. Oferując jednocześnie niezwykłą wygodę mieszkańcom.

 

Parametry techniczne

Ruchomy słupek, niski próg i maksymalne wymiary 8,7 x 2,5m daje komfortowe połączenie domu z tarasem lub ogrodem. Przykuwa uwagę, ciekawy detal architektoniczny. Bardzo wysokiej jakości trzyszybowe pakiety do drzwi przesuwnych. Zastosowanie ich w narożnych drzwiach z ruchomym słupkiem, zapewniają konstrukcji niski współczynnik przenikania ciepła. Czyniąc z HST idealne rozwiązanie do domów energooszczędnych i pasywnych.

 

Innowacje

Wszędzie gdzie wśród domowników szczególne miejsce zajmują osoby starsze i dzieci, już w pierwszej fazie projektu należy pochylić się nad ich zróżnicowanymi potrzebami. Najlepszym rozwiązaniem łączącym taras z przestrzenią domową jest możliwość zrównania progu wewnętrznego z podłogą. Wybór nisko progowych drzwi HST pomoże ustrzec najbliższych przed niechcianym upadkiem, potknięciem, poślizgnięciem. Stanowi to ciekawe rozwiązanie aranżacyjne. Pozbawia kompozycję wszystkich zbędnych detali.

 

Wygląd

Potężne przeszklenia pozwalają na rozświecenie pomieszczeń. Otwierają dom na otaczającą naturę. To szczególnie cenią sobie właściciele zachwycających ogrodów i przydomowych tarasów. Takie rozwiązania nadają bryle indywidualnego charakteru. Tworzy to połączenie elegancji, nowoczesności i inowacyjności wzorniczej. Dzięki sporej liczbie możliwych kombinacji kolorystycznych  każdy może stworzyć drzwi idealnie dopasowane do swoich potrzeb.

Inwestorzy domów wymagają od architektów niebanalnych pomysłów i doboru najwyższej jakości komponentów.  Konstrukcja narożna HST z ruchomym słupkiem powstała z myślą o tych, którzy w kwestii dobrego wyglądu nie idą na kompromisy. Stawiają na estetykę oraz wysoką funkcjonalność. Przeszklenie umożliwiające otwarcie całego narożnika to rozwiązanie, które powoduje że bryła nabiera lekkości. Zapewniając jednocześnie doskonałą wygodę mieszkańcom.

Więcej informacji o promocjach w naszym salonie.

 

 

Komentowanie jest wyłączone.