Klamka

Inteligentna klamka Secustik

To bezpieczeństwo proponowane Klientom naszej firmy. W klamkach tych firma HOPPE jako pierwsza zastosowała mechanizm blokujący obrót klamki, który zabezpiecza okno przed próbami włamania, metodą przesunięcia elementów ryglujących okucia z zewnątrz (inteligentne włamania).

klamka hoppe secustik

Klamka TBT –   Tilt BeforeTurn -najpierw uchyl zanim otworzysz

Za pomocą klamki TBT można uchylić okno, przekręcając ją do pozycji poziomej – bez konieczności odblokowywania zamka kluczykiem. Aby przekręcić klamkę do pozycji otwartej  trzeba najpierw odblokować zamek.

Zastosowanie:

  • miejsce przebywania osób,
  • którym chcemy zezwolić tylko na uchylanie okna,
  • pokój dziecięcy,
  • szkoła,
  • hotel.

protect klamka tbt

Klamki podwyższające bezpieczeństwo przed włamaniem to klamki z kluczykiem lub przyciskiem.

okna pcv klamka z kluczykiem

Klamka  Exclusive

Dostępna tylko w oknach firmy OknoPlus – to modne połączenie klasycznego, opływowego kształtu z szykownym blaskiem metali szlachetnych. Mosiądz o barwie srebra łączony jest tu jednolicie ze stalą w kolorze srebrnym lub złotym. Rozwiązanie to idealnie pozwala zestawić klamkę z oknami i aranżacją pozostałej części pomieszczenia.

Klamka FKS ze stali szlachetnej to oferta firmy OknoPlus dla Klientów lubiących proste w formie zarazem bardzo eleganckie dodatki.

protect okna pcv klamki exclusiv

Klasyczna klamka Hoppe

Firma OknoPlus w swojej ofercie posiada również klasyczne klamki HOPPE. Wszystkie klamki tej firmy odlewane są ze stopów metali lekkich i posiadają gwarancję niezawodności działania przez min. 10 000 cykli. Powłoką i kształtem dostosowane są do koloru i charakteru okien.

okno pcv klamki Hoppe

Komentowanie jest wyłączone.