Okna PCV ActivPlus Charakterystyka

Zamawiając okna zadbajmy o detale, bo będą to rozwiązania na wiele wiele lat.
Wygląd budynku, nowoczesny czy klasyczny winien być uzupełniony przez dobór odpowiednich okien. Wielkość, kolor czy funkcje podkreślą indywidualny charakter naszego domu.

Niezwykle istotną rolę odgrywa tu kształt profilu okiennego. Wzór okna AktivPlus idealnie pasuje do nowoczesnych i eleganckich domów zarówno tych nowo budowanych jak i modernizowanych.

W systemie AktivPlus stolarka może być wykonana zarówno z tradycyjnym okuciem nawierzchniowym AktivPilot, albo z okuciem ukrytym Select lub opcją bezpiecznego wietrzenia Comfort.

Profil Okna PCV ActivPlus

Profil SALAMANDER klasy A, o głębokości zabudowy ramy i skrzydła 73 mm. Według klasyfikacji dla profilu klasy A grubość ścianek zewnętrznych kształtuje się na poziomie 2,8-3mm, a szerokość komór wewnętrznych wynosi min. 5 mm. Posiada niezwykle dobrą izolacyjność termiczną i akustyczną polepszoną przez blokadę styropianową dostępną tylko w ofercie okien firmy OknoPlus.

profil okna pcv ActivPlus

Wzmocnienia Okna PCV ActivPlus

Stalowe ocynkowane wzmocnienie gięte wielokrotnie  o grubości 1,5-2 mm jest przykręcane do profilu nie rzadziej, niż co 30 cm.

Grubość wzmocnienia jest uzależniona od wielkości okna, ale nigdy nie jest niższa niż 1,5 mm. Ze względu na niezwykle istotny wpływ zbrojenia na sztywność i jakość okna, firma nigdy nie stosowała i nie stosuje niesystemowych cieńszych wzmocnień.

standard wzmocnienie Okna PCV ActivPlus

Listwa przy szybowa Okna PCV ActivPlus

W ofercie standardowo proponowane są  kształty listew przy szybowych:

  • prosta,
  • ozdobna,
  • zaokrąglona.

Wybór kształtu listwy nie wpływa na cenę okna. Pozwala na bardzo indywidualne dostosowanie wyglądu okna do charakteru pomieszczenia. Szerokość listew uwarunkowana jest od zastosowanego pakietu szybowego.

listwy przyszybowe Okna PCV ActivPlus

Uszczelki Okna PCV ActivPlus

System trzykomorowych uszczelek zewnętrznych odpornych na działanie czynników atmosferycznych oraz próg wodny zapewniają optymalną  szczelność okna . Uszczelki są wykonane z elastomeru termoplastycznego TPE. Występują w kolorach szarym i czarnym.

uszczelki okna Okna PCV ActivPlus

Komentowanie jest wyłączone.