Okna PCV PlusTopThermo Charakterystyka

Energooszczędne okna zyskują w naszym kraju coraz większą popularność. Firma OknoPlus, widząc oczekiwania odbiorców zainteresowanych oknami do domów pasywnych, wprowadziła do swojej oferty okna PlusTopThermo o podwyższonych parametrach.

Dzięki zastosowaniu wypełnienia TopThermo – takiego jak, podkład termoizolacyjny wokół szyby, zaizolowania styku ramy z murem, oraz zbrojenia stalowego wyizolowanego pianką poliuretanową, firma OknoPlus uzyskała poprawę izolacji termicznej okna aż 50%!

Okno ma współczynnik izolacji cielnej dla całego okna Uw = 0,6 W/m2K!!!

Jest to najlepszy parametr dostępny na rynku poparty certyfikatami.

Bonusowym atutem tego niezwykłego okna jest bardzo korzystny stosunek ceny do otrzymanych parametrów.

Okno PlusTopThermo jest laureatem w konkursie „VIP – najlepsze okna i drzwi” oraz „Lider Nowych Technologii 2012” za ich innowacyjność i doskonałe parametry.

Profil dostępny jest w systemach ArtPlus, oraz AktivPlus. Stolarka może być wykonana zarówno z tradycyjnym okuciem AktivPilot, jak również z okuciem zamaskowanym Select lub opcją bezpiecznego wietrzenia Comfort.

Profil

System profili SALAMANDER w klasie A, o szerokości skrzydła i ramy 73 mm, o zwiększonej izolacji termicznej dzięki piance poliuretanowej. Bardzo dobrą izolacyję termiczną profilu zapewnia specjalnie zbrojenie w przestrzeni środkowej oraz eliminacja mostka termicznego wokół szyby.

profil PlusTopThermo

Wzmocnienia

Ocynkowane wykonane z blachy stalowej wzmocnienie o grubości 2mm izolowane pianką poliuretanową, mocowane jest do profilu nie rzadziej niż co 30cm. Ze względu na istotny wpływ zbrojenia na jakość i sztywność okna, producent OknoPlus nigdy nie stosował i nie stosuje niesystemowych wzmocnień.

Okno PCV PlusTopThermo zbrojenia

Listwa przyszybowa Okna PCV PlusTopThermo

W prezentowanej ofercie standardowo stosowane są trzy kształty listew przyszybowych:

  • prosta,
  • ozdobna,
  • okrągła.

Wybór kształtu listwy nie wpływa na cenę okna, pozwala jednak na dostosowanie indywidualne wyglądu okna do klimatu pomieszczenia. Szerokość listew jest uzależniona od wybranego pakietu szybowego.

listwy przyszybowe

Uszczelki

System trzykomorowych uszczelek zewnętrznych odpornych na działanie czynników atmosferycznych oraz próg wodny zapewniają optymalną  szczelność okna . Uszczelki są wykonane z elastomeru termoplastycznego TPE. Występują w kolorach szarym i czarnym.

 

Uszczelki Okna PlusTopThermo

Komentowanie jest wyłączone.