Okna PCV SelectPlus Charakterystyka

Okna PCV SelektPlus  idealnie eleganckie

Okna z okuciem Select dostępne są w ofercie firmy OknoPlus już od 2009 roku. Od samego początku zyskały zainteresowanie i uznanie klientów, którzy cenią sobie innowacyjne i eleganckie rozwiązania.

Ukrycie zawiasów w luzie wrębowym, czyli w wolnej przestrzeni, która powstaje między skrzydłem a ościeżnicą stwarza wiele nowych możliwości. Wysoka jakość i  podwyższona trwałość niewidocznego okucia idzie w parze z jego ponadczasową elegancją.

ukryte okucia okna pcv SelectPlusOkno wyposażone w okucie Select, to niespodzianka dla każdego, kto marzy o dużych oknach wpuszczających do wnętrza ogromne ilości światła słonecznego.

 

Wybierając Okna PCV SelectPlus zyskujemy:

  • wzrost estetyki
  • większą szczelność,
  • wyższą energooszczędność i dźwiękochłonność
  • stabilność i wyjątkowa trwałość
  • brak uszkodzeń, zarysowań podczas prac wykończeniowych
  • poprawę komfortu mycia

System ukrytych zawiasów Select może być też zastosowany dla profili ArtPlus, AktivPlus, PlusThermo, PlusTopThermo oraz NorskStil.

Wzmocnienia Okna PCV SelectPlus

Stalowe ocynkowane wzmocnienie gięte wielokrotnie  o grubości 1,5-2 mm jest przykręcane do profilu nie rzadziej, niż co 30 cm.

Grubość wzmocnienia jest uzależniona od wielkości okna, ale nigdy nie jest niższa niż 1,5 mm. Ze względu na niezwykle istotny wpływ zbrojenia na sztywność i jakość okna, firma nigdy nie stosowała i nie stosuje niesystemowych cieńszych wzmocnień.

standard wzmocnienie Okna PCV ActivPlusListwa przy szybowa Okna PCV SelectPlus

W ofercie standardowo proponowane są  kształty listew przy szybowych:

  • prosta,
  • ozdobna,
  • zaokrąglona.

Wybór kształtu listwy nie wpływa na cenę okna. Pozwala na bardzo indywidualne dostosowanie wyglądu okna do charakteru pomieszczenia. Szerokość listew uwarunkowana jest od zastosowanego pakietu szybowego.

listwy przyszybowe Okna PCV ActivPlusUszczelki Okna PCV SelectPlus

 System trzykomorowych uszczelek zewnętrznych odpornych na działanie czynników atmosferycznych oraz próg wodny zapewniają optymalną  szczelność okna . Uszczelki są wykonane z elastomeru termoplastycznego TPE. Występują w kolorach szarym i czarnym.

 

uszczelki okna PCV SelectPlus

Komentowanie jest wyłączone.