Okno PCV SwissForm Art

Cicho, przytulnie, bezpiecznie

Nic tak nie poprawia nastroju, jak mocna kawa i niezwykły widok zaOkna PCV SwissForm Art oknem lub kojąca cisza i ciepło podczas wieczornego, zimowego seansu z książką. I choć połączenie wielkogabarytowych przeszkleń z rozwiązaniami energooszczędnymi może na pierwszy rzut oka budzić wątpliwości. Udowadniamy, że nasza nowa linia SwissForm potrafi sprostać nawet największym wymaganiom inwestorów. Z łatwością również funkcjonuje w trudnych warunkach atmosferycznych, zapewniając domownikom spokój, bezpieczeństwo i niezwykłe wrażenia estetyczne.

 

Profil

To, co wyróżnia system Okien PCV SwissForm na tle innych rozwiązań to przede wszystkim nowoczesna, w pełni sześcio komorowa budowa profilu bluEvolution o szerokości 82 mm. W połączeniu ze specjalnym systemem uszczelek zapewnia naszym oknom doskonałą izolację termiczną. Ponadto, głębokie osadzenie szyby w profilu zmniejsza liniowy współczynnik strat cieplnych Ψ, co czyni Okno PCV SwissForm jeszcze cieplejszym. Współczynnik przenikania ciepła ramy Uf dla okna referencyjnego SwissForm z systemem potrójnych uszczelek (MD) jest równy 1,0 W/m2K. Dla okna z systemem podwójnych uszczelek (AD) jest równy 1,1 W/m2K, a okno referencyjne SwissForm z systemem potrójnych uszczelek (MD) ma współczynnik izolacji cieplnej Uw = 0,7 W/m2K, okno z systemem podwójnych uszczelek (AD) ma współczynnik izolacji cieplnej Uw = 0,8 W/m2K.

 

Okno PCV SwissForm Art daje możliwość szklenia pakietów szybowych od 24 do 52 mm, a w wersji klejonej nawet do 54 mm! Linia produktów Okno PCV SwissForm Art to przede wszystkim więcej światła. Możliwość zintegrowania profilu z potrójnym pakietem szybowym o wymiarze 48 mm i przepuszczalności światła na poziomie Lt = 74% sprawiają, że Okna PCV SwissForm Art idealnie odnajdą się w domach, w których naturalne światło jest jednym z kluczowych elementów aranżacji wnętrza.

 

Wzmocnienia

Nową linię Okien PCV Swiss Form uzupełniają rozwiązania do zadań specjalnych. Stalowe, ocynkowane wzmocnienia wielokrotnie gięte o grubości 1,5-2 mm.

 

Listwa przyszybowa

Seria okien SwissForm Art dba nie tylko o wysoce funkcjonalne rozwiązania. Idealnie też wpisuje się w pełny wachlarz obowiązujących trendów projektowych. Jej delikatnie zaokrąglona linia przełamuje geometryczne bryły budynków. Spektrum możliwości wykończenia o charakterze prostym, ozdobnym lub zaokrąglonym gwarantuje dopasowanie zarówno do klasycznych, jak i zupełnie awangardowych projektów architektonicznych.

 

Uszczelki

O doskonałe parametry termiczne, akustyczne i szczelność okna dba unikalny system uszczelek. Mający na celu ochronić szybę przed wypchnięciem, silnym wiatrem czy ulewnymi opadami. System posiada dodatkową uszczelkę pod szybą, która poprawia zarówno izolacyjność termiczną, jak i akustyczną okna. Ponadto, takie połączenie stanowi zabezpieczenie przed niepożądanymi nieszczelnościami, ograniczając straty energii cieplnej  do minimum.

Komentowanie jest wyłączone.