Zimowa promocja

Niedługo zima, Czarny piątek za nami. Myśli zaprzątnięte zbliżającymi się Świętami.  Niezależnie do temperatury za oknem, atmosferę elektryzuje zimowa promocja firmy OknoPlus. Bo nawet jeśli nie mieliście w planach wymiany lub zakupu stolarki okiennej – 40% rabaty mogą skłonić do zmiany planów. Czas wybrać nowoczesne okna i… odetchnąć.
To czas urlopów, zimowych wyjazdów i odpoczynku. Na taki komfort nie mogą liczyć producenci i montażyści stolarki okiennej w pogodne dni wiele osób decyduje się na wymianę lub montaż okien w realizowanych inwestycjach. W firmie PROTECT (OknoPlus), wyprzedzając czas i kolejną falę gorączki zakupowej, ogłaszamy początek Zimowej Promocji. Osoby, które poszukują nowoczesnych rozwiązań w niezwykle atrakcyjnych cenach, już dziś zapraszamy do naszego salonu sprzedaży, Warszawa 02-473 ul. Popularna 6.
Produkty firmy OknoPlus to stolarka na najwyższym poziomie, wykorzystująca nowoczesne rozwiązania, niebanalny design i funkcjonalność. Okna i drzwi PCV oraz aluminiowe stanowią idealną barierę akustyczną i termiczną oraz chronią przed niepożądanymi gośćmi w domu czy mieszkaniu. Naszych wyrobów nie postrzegamy wyłącznie w kategoriach produkt, liczy się dla nas solidność, estetyka i funkcjonalność. Dlatego naszą promocją objęte są przede wszystkim rozwiązania najbardziej innowacyjne, gwarantujące wieloletnie zadowolenie Klientów, którzy nam zaufali.

Do tej kategorii produktów z pewnością zaliczają się okna NorskStil norweska prostota, niezawodność i funkcjonalność, wzbogacona polską, wysoką jakością wykonania. Wykorzystane w nich profile okienne Gealan wyróżniają się harmonijnie dobranymi proporcjami oraz smukłym i gładkim wykończeniem. Na straży bardzo dobrej izolacyjności termicznej okien stoją sześciokomorowe profile klasy A o grubości ścianek zewnętrznych min 2,8 mm. Współczynnik izolacji cieplnej (Uw) dla okna referencyjnego NorskStil wynosi 0,7 W/m?K. Ponadto, kształt ramy został zaprojektowany tak, by stanowił dodatkowe zabezpieczenie antywłamaniowe. Pakiety szybowe o współczynniku przepuszczalności światła Lt=74% gwarantują doskonałe doświetlenie wnętrz. Dzięki temu, że wybór okien NorskStil premiowany jest 5% rabatem dodatkowym, ich cena będzie miłym zaskoczeniem.

Wymagających Klientów, chcących wyróżnić swój dom z miejskiego tła, z pewnością zainteresuje okno narożne całoszklane (pozbawione tradycyjnego, szerokiego łącznika kątowego) – zwłaszcza, że decydując się na to rozwiązanie otrzymujemy dodatkowy, 5% rabat. Intrygujący efekt przeszklonej tafli nadaje bryle lekkości i nowoczesnego charakteru. Eliminacja słupka na łączeniu okna to więcej światła w pomieszczeniu – od 2 do 30 % w zależności od rozmiarów przeszklenia. Innowacyjny sposób łączenia pakietów szybowych powoduje znaczne ograniczenie powstawania mostków termicznych, w porównaniu do okien z tradycyjnymi łącznikami kątowymi, a dodatkowe docieplenie z użyciem wkładu termicznego minimalizuje straty ciepła – Warto sprawdzić również nasze pozostałe rozwiązania objęte promocją: cało szklane narożne okna i drzwi balkonowe, okna i drzwi balkonowe z ukrytym skrzydłem, drzwi przesuwne czy okna z ukrytymi okuciami Select. Połączenie jakości i funkcjonalności naszych produktów z bardzo konkurencyjną ceną oraz bardzo atrakcyjne rabaty sprawią, że nadchodzące lato będzie naprawdę gorące.
Szczegółowe informacje dostępne są w naszym salonie. ul. Popularna 6 Warszawa 02-473

Komentowanie jest wyłączone.