DuoPort S lub Z

DuoPort S lub ZStarając się na urozmaicenie bryły budynku dużymi przeszkleniami. Każdy inwestor powinien zadać sobie pytanie o funkcjonalność takiego rozwiązania. Obiekcje budzą takie aspekty jak szczelność, bezpieczeństwo oraz łatwość obsługi wielkogabarytowego systemu przesuwnego. Wychodząc naprzeciw potrzebom inwestorów, stworzono rozwiązanie, które powinno rozwiać wszystkie wątpliwości miłośników nowoczesnych przeszkleń. System DuoPort łączy w sobie nowoczesny design, wysokie parametry użytkowe, a przede wszystkim niezwykłe walory estetyczne. Parametry które idealnie dopełnią projekt każdego domu pasywnego i energooszczędnego.

Design

System uchylno przesuwny to synteza dyskretnego designu, oraz wysokich parametrów technicznych. System który stanie się idealnym uzupełnieniem każdej nowoczesnej bryły budynku. Takie rozwiązanie w żaden sposób nie ogranicza przestrzeni wokół przeszkleń. Pozwala nam na dowolną aranżację i stając się prawdziwą ozdobą, wpuszczającą do pomieszczeń wiele naturalnego światła.

Parametry techniczne

Drzwi przesuwno uchylne DuoPort S pozwalają na konstrukcję przeszkleń o szerokości sięgającej nawet do 3,5 metra i wysokości do 2,4 metra. To prawdziwe rozwiązanie do zadań specjalnych. Ta rozbudowana konstrukcja wymaga niezwykle stabilnych okuć, które zapewnią najwyższy stopień bezpieczeństwa i funkcjonalności w wielu cyklach dziennego otwierania i zamykania. Spełnią też wszystkie wymagania współczesnego, eleganckiego wzornictwa.

Dostępne w dwóch wersjach DuoPort SK-S sterowanej ręcznie i DuoPort SK-Z z komfortowym sterowaniem w klamce, o zwiększonej średnicy rolek, gwarantuje bezszmerowe przesuwanie bardzo ciężkich skrzydeł drzwiowych bez utraty płynności ruchu i łatwości otwierania.

Innowacje

Technologia DuoPort to niezwykle szerokie spektrum zabezpieczeń antywłamaniowych. Okucia te można z łatwością dopasować do oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Okucie w wersji podstawowej wyposażone jest w solidne trzpienie ryglujące, zaś możliwość zastosowania zaczepów antywłamaniowych na ramie okna pozwala uzyskać wysoką odporność na włamanie. Drzwi tarasowe przesuwne DuoPort dostępne są także w opcji z klamką zamontowaną po obu stronach oraz z zamkiem, dzięki czemu idealnie spełnią rolę drzwi wyjściowych np. na taras czy werandę.

Dla tych, którzy szukają rozwiązania wykraczającego poza wszelkie schematy, przygotowaliśmy możliwość konstrukcji systemu w trybie cztero skrzydłowym. Pozwala to uzyskać przeszklenie o jeszcze bardziej monumentalnych wymiarach.

Komentowanie jest wyłączone.