Okno aluminiowe REVEAL

Okno w aluminiowej odsłonie

Prestiż, oraz nowoczesny, surowy wygląd to jedno z pierwszych skojarzeń, które przychodzą na myśl o oknach aluminiowych. W oknie Reveal dodano jeszcze design, unikatowe wykończenie wnętrza, ciepło i doskonałą cenę.

 

Okno Reveal powstało z połączenia nowoczesnych profili aluminiowych Decalu oraz technologii So Easy z najlepszą na rynku szybą ECLAZ. Dzięki wypracowanym przez ekspertów OknoPlus rozwiązaniom powstało okno, w którym ilość aluminium sprowadzono do niezbędnego minimum, wprowadzając tym samym więcej naturalnego światła do wnętrza domu.

 

Ta nowość w ofercie OknoPlus to zrównanie między pięknem czystego metalu a drobiazgową estetyką wykończeń, widoczną również w szczegółach po otwarciu. Ukryte zawiasy, ukryte odwodnienia, maskująca wnętrze okna listwa termiczna, płaskie, zintegrowane uszczelki to elementy, dzięki którym twoje okno wyróżni się na tle okien sąsiadów. Zarazem znacząco podwyższą jakość i komfort użytkowania okna przez wiele lat.

 

Projektanci postarali przy tym o zachowanie zrównoważonych proporcji pomiędzy właściwościami termoizolacyjnymi i statyką okna. Szerokość zabudowy równa 88 mm sprawia, że Reveal to rozwiązanie, które sprawdzi się zwłaszcza w wymagających warunkach klimatycznych. Współczynnik przenikania ciepła dla okna referencyjnego Reveal jest równy Uw = 0,68 W/m2K.

Więcej informacji w salonie firmy PROTECT

Komentowanie jest wyłączone.