HST SwissForm

HST Swis FormOgromne przejrzyste przestrzenie, większe przeszklenia. Bardzo nowoczesna architektura jedyna w swoim rodzaju. Coraz bardziej wymagający inwestorzy, stawiają przed projektantami wiele nowych wyzwań. Zwłaszcza jeśli chodzi o budownictwo pasywne i energooszczędne. Musi ono spełnić szereg restrykcyjnych norm dotyczących energetycznej efektywności. A także ekonomicznego użytkowania konstrukcji, która dodatkowo powinna odzwierciedlać najlepsze rozwiązania. Zawierające nowoczesne wzornictwa i współczesną sztukę projektową.

Elementami wyróżniającymi system HST na tle innych rozwiązań są wyjątkowo wysokie właściwości termoizolacyjne oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne. Pozwalają one dopasować produkt do zróżnicowanych oczekiwań inwestora. Od funkcjonalności i kwestii bezpieczeństwa a na wymiarach i efekcie wizualnym kończąc.

Innowacje

Wielkogabarytowe szkło idealnie doświetli każde wnętrze. Spełni też z powodzeniem funkcję drzwi wyjściowych do ogrodu czy na domową werandę. Wyeliminowanie i ukrycie bariery progu przystosowuje to rozwiązanie do najbardziej wymagających domowników, dzieci i osób starszych. Wybór nisko progowych drzwi HST pomoże bowiem ustrzec najbliższych przed niechcianym upadkiem lub potknięciem. Wkomponowując się w nowoczesną architekturę drzwi te spełniają jednocześnie najwyższe standardy jakości.

Dodatkowym atutem jest możliwość zastosowania klamki z kluczem lub obustronnej klamki z wkładką drzwiową i kluczem. Opcja rozszczelnienia konstrukcji na okuciach to dodatkowy atut umożliwiający wietrzenie. W celu zwiększenia bezpieczeństwa HST można bez problemu połączyć z szybami hartowanymi lub klejonymi.

Spore znaczenie ma również również możliwość montażu drzwi HST w narożnym połączeniu z konstrukcją drzwi nisko progowych lub balkonowych.

 

Design

Dobry projekt to zakładający rozwiązania pewne i bezpieczne, o wysokiej jakości i estetyce. Od kilku sezonów w trendach aranżacyjnych królują minimalizm i prosta forma. Przejawia to się nie tylko na poziomie projektowania wystroju wnętrz, ale i w detalu budowlanym. HST to odpowiedź na potrzeby tych, którzy marzą o imponującym gabarycie przeszklenia, jednocześnie zachowującym lekkość i elegancję nowoczesnych rozwiązań stolarki drzwiowej i okiennej.

 

Parametry techniczne

Drzwi podnoszono przesuwne HST to wyraz elegancji w temacie przeszkleń. Pozwalający na osiągnięcie konstrukcji drzwiowej o imponujących wymiarach: szerokości do 6 m i wysokości do 2,5 m.
Lekkie uniesienie skrzydła przesuwanego powoduje znaczne ograniczenie tarcia progu o uszczelki, zaś próg, ukryty w płaszczyźnie podłogi zapewnia bezpieczne i estetyczne połączenie przestrzeni wewnętrznej z ogrodem lub werandą.

Komentowanie jest wyłączone.