Okna PCV SwissForm Activ

SwissForm Activ (klasyczna linia)

Okno energooszczędne wyróżnione w ogólnopolskim konkursie na najlepszą  stolarkę budowlaną

Szwajcarska precyzjaOkna energooszczędne Grodzisk Mazowiecki Pruszków.

OknoPlus oferuje swoje okna energooszczędne w: Warszawa, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków oraz pobliskich miejscowościach. Estetyczne i nowoczesne, a zarazem bezpieczne i energooszczędne. Wymagania względem okien to dziś znacznie więcej niż bycie elementem budowy.  Aktualnie są bowiem elementem dekoracyjnym naszego domu, stoją na straży bezpieczeństwa i nas samych. zaś we wnętrzu, gwarantują kojącą ciszę i spokój. Okna energooszczędne PCV SwissForm Activ dają od siebie znacznie więcej. Innowacyjna budowa gwarantuje możliwość projektowania wielkogabarytowych przeszkleń, zapewniając użytkownikom  zachwycające widoki i dużo więcej światła. Nowa linia okien doskonale wpisuje się w trend ekologiczny. Dbając o ciepło, energooszczędność i gwarantują odporność nawet w obliczu odbiegających od normy warunków atmosferycznych.

 

Wzmocnienia

Szwajcarską precyzję wykonania gwarantują stalowe, ocynkowane wzmocnienia wielokrotnie gięte o grubości 1,5-2 mm. Stalowe wzmocnienie zapewnia odpowiednią sztywność konstrukcji. Połączenie z nowatorskim profilem SwissForm, umożliwia wykonywanie okazałych, a jednocześnie stabilnych statycznie konstrukcji okiennych i drzwiowych.

 

Listwa przyszybowa

SwissForm to również swoboda wyboru w ramach linii proponowane są bowiem aż trzy kształty wykończeń przyszybowych: prosty, ozdobny lub zaokrąglony. pozwala to na indywidualne dostosowanie okna energooszczędne do stylu pomieszczenia. Wybór kształtu listwy nie ma wpływu na jego cenę, zaś szerokość listwy dobierana jest odpowiednio do wybranego pakietu szybowego.

 

Uszczelki

Aby okno mogło spełniać swoje zadania, musi być nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim doskonale zaprojektowane od strony technicznej. Specjalny systemem uszczelek zastosowany w SwissForm to gwarancja doskonałej izolacji. Poprawa właściwości akustycznych i termicznych Także niezawodna ochrona również w obliczu trudnych warunków atmosferycznych, silnego wiatru czy ulewnego deszczu.

Profil

Cechą wyróżniającą SwissForm na tle innych rozwiązań, to przede wszystkim nowoczesna, w pełni sześcio komorowa konstrukcja profilu bluEvolution o szerokości zabudowy 82 mm, która w połączeniu ze specjalnym systemem uszczelek zapewnia naszym oknom doskonałą izolacyjność termiczną. Głębokie osadzenie szyby w profilu zmniejsza liniowy współczynnik strat cieplnych Ψ, co czyni okno SwissForm jeszcze cieplejszym. Współczynnik przenikania ciepła ramy Uf dla okna referencyjnego SwissForm z systemem potrójnych uszczelek (MD) jest równy 1,0 W/m2K, dla okna energooszczędnego z systemem podwójnych uszczelek (AD) jest równy 1,1 W/m2K, a okno referencyjne SwissForm z systemem potrójnych uszczelek (MD) ma współczynnik izolacji cieplnej Uw = 0,7 W/m2K, okno z systemem podwójnych uszczelek (AD) ma współczynnik izolacji cieplnej Uw = 0,8 W/m2K.

SwissForm daje możliwość szklenia przy użyciu pakietów szybowych o grubości od 24 do 52 mm, a w wersji klejonej nawet do 54 mm! Profil SwissForm to przede wszystkim więcej światła. Możliwość zintegrowania profilu z potrójnym pakietem szybowym o szerokości 48 mm i przepuszczalności światła na poziomie Lt = 74% sprawiają, że konstrukcje SwissForm idealnie odnajdą się w domach, w których naturalne światło staje się jednym z podstawowych elementów aranżacyjnych wnętrza.

Nagrody i wyróżnienia

Jeżeli interesują Cię okna energooszczędne w miejscowościach jak Grodzisk Mazowiecki, Pruszków lub okoliczne miejscowości to dobrze trafiłeś. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

 

Komentowanie jest wyłączone.